INFOSEK 2017
INFOSEK 2007 - Nova Gorica
Slovensko
English
22. - 23. 11. 2007
Preberite kaj menijo udeleženci prejšnjih konferenc.

Še enkrat se je pokazalo, da vsi zaposleni živijo za dogodek. Gojko Vrenko

DIGIDOC konferenca

1. KONFERENČNI DAN - 28. november 2018

Program
12.00-14.00

PRIHOD IN REGISTRACIJA UDELEŽENCEV

14.00

Pozdravni govor dr. Aleksander Šinigoj, Palsit d.o.o., glavni organizator konference

14.00-14.30 Tali Režun, 4th Pillar 
4th Pillar
14.30-15.00 Jan Žorž, Go6 / Internet Society 
NAT64 eksperimenti v Go6Lab-u in orodje NAT64Check
15.00-15.30 Gregor Spagnolo
Blockchain the good, the bad and the ugly
15.30-16.00 ODMOR
16.00-16.30 Peter Kavčič, FOV in Urban Suhadolnik
FRI Malware vs Antivirus
16.30-17.00 Mane Piperevski, Piperevski & Associates 
“My malware” vs “Windows 10 security features” …see the outcome
17.00-17.30

Tobiasz Janusz Koprowski, Shadowland Consulting  
SQL Server Encryption Everywhere

17.30

ZAKLJUČEK
Sledi večerni program.

2. KONFERENČNI DAN - 29. november 2018

Program
7.00-7.30 Zajtrk s Petom Finniganom
How to Perform a Security Audit of an Oracle Database?
7.30-8.00 Zajtrk s Petom Finniganom
Oracle Security for GDPR
7.45-8.00

DOBRODOŠLICA S KAVO IN REGISTRACIJA

8.30-9.30

OTVORITEV KONFERENCE IN UVODNI NAGOVOR
Pozdravni govor dr. Aleksander Šinigoj, Palsit d.o.o., glavni organizator konference 

Pozdravni govor Matej Arčon, župan Mestne občine Nova Gorica 
Pozdravni govor Leon Behin, državni sekretar Ministrstva za javno upravo: Varen in zaupanja vreden kibernetski prostor za razvoj Slovenije
Pozdravni govor Bojan Cvelfar, direktor Arhiva Republike Slovenije
Pozdravni govor Martin Šabec, vodja hotela Perla
Pozdravni govor Miran Saksida, direktor Šolskega centra Nova Gorica

9.30-10.00 Skupno uvodno predavanje
Mojca Prelesnik, Informacijski pooblaščenec Republike Slovenije 
Kako zagotavljati skladnost z GDPR?
10.00-10.30 Matevž Mesojednik in Matjaž Kosem, NIL d.o.o. 
Argumenti za kibernetsko varnost, ki jim bo vaše vodstvo prisluhnilo
10.30-11.00 Andrej Rakar in Miha Ozimek, SIQ 
Celovito preverjanje kibernetske varnosti - prava pot do skladnosti
11.00-11.30 ODMOR
11.30-12.00 Samo Maček, Generalni sekretariat Vlade Republike Slovenije, Franci Mulec in Franc Močilar, Ministrstvo za zunanje zadeve
Zagotavljanje javnosti in tajnosti dokumentov vladnih informacijskih sistemov
12.00-12.30

Albin Poljanec, Agencija za komunikacijska omrežja in storitve Republike Slovenije
Zaupnost elektronskih komunikacij

12.30-13.00 Igor Eršte, Urad Vlade Republike Slovenije za varovanje tajnih podatkov
Informacijska varnost v luči zakonodajnih sprememb
13.00-13.30 Darinka Arh Pilih, Uprava Republike Slovenije za javna plačila
eRračuni – pomemben del varnega elektronskega poslovanja v javnem sektorju
13.30-15.00 ODMOR
15.00-15.30 Bojan Kosi, RTV Slovenija
Mediateka: Digitalizacija zvokovnega in avdiovizualnega arhivskega gradiva na RTV Slovenija
15.30-16.00 Brigita Tomažič, SAOP d.o.o. 
Digitalizacija – Misija nemogoče?
16.00-16.30 Vinko Letnar, Zavarovalnica Triglav d.d. 
Revizija GDPR v Zavarovalnici Triglav
16.30-17.00 Erih Skočir, Resis d.o.o. 
Kako so povezani GDPR in ISO 27001?
17.00-18.00 PODELITEV NAGRAD: Nagrada za življenjsko delo na področju informacijske varnosti, Varnostni inženir leta, Slovenski varnostni produkt leta, Poslovna sekretarka leta
18.00

ZAKLJUČEK
Sledi večerni program.

3. KONFERENČNI DAN - 30. november 2018

Program
8.00-8.30

PRIHOD IN REGISTRACIJA UDELEŽENCEV

8.30-9.00

Skupno uvodno predavanje
Andrej Drapal, Consensus d.o.o.
Lobiranje v IT industriji

9.00-9.30 Skupno uvodno predavanje
Valerija Golubić, Služba kibernetičke sigurnosti, Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske 
Kriminalistička istraživanja kaznenih djela iz nadležnosti kibernetičke sigurnosti u Republici Hrvatskoj kroz suradnju s drugim institucijama u zemlji i inozemstvu
09.30-10.00 Tatjana Hajtnik, Arhiv Republike Slovenije
Ustvarjalec pripravi in izroči, javni arhivi prevzamemo, hranimo in omogočamo nadaljnjo uporabo e-arhivskega gradiva - rešitve projekta e_ARH.si: ESS 2016 – 2020
10.00-10.30 Milan Ojsteršek, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru
Organizacijski, tehnični in pravni vidiki vzpostavitve nacionalne infrastrukture odprtega dostopa
10.30-11.00 Andreja Samec Koderman, Kadrovska asistenca d.o.o.
Nastanek in hramba dokumentov v personalnih mapah ter kako se lotiti vzpostavitve trajnega digitalnega arhiva personalnih map
11.00-11.30 ODMOR
11.30-12.00

Edvin Buršić, Fina - Financijska agencija, Sektor komercijalnih digitalnih rješenja, Arhivsko-dokumentacijski centar
Očuvanje integriteta prilikom digitalizacije

12.00-12.30 Kristina Valenčič, Direktorat za informatiko, Ministrstvo za javno upravo
Novosti pri upravljanju z dokumentarnim gradivom v državni upravi
12.30-12.45 Skupno zaključno predavanje
Alenka Pajestka
Kako uspeti z jekleno voljo?
12.45-13.00 Skupno zaključno predavanje
Jernej Sluga, Špica International d.o.o. 
Drugo življenje
13.00-13.30 Skupno zaključno predavanje
Aleš Kristančič, Movia
Vino kot način življenja v vsej njegovi veličastnosti
13.30 ZAKLJUČEK in NAGRADNO ŽREBANJE


Moderatorka: Roberta Filipič


Pridržujemo si pravice do spremembe v programu.